akrep ilaçlama
Akrepilaclama

Akrep İlaçlama

Akrep İlaçlama Hakkında

Posted at 17 Mayıs 2012 | By : | Categories : Akrepilaclama | 0 Comment

Türkiye’nin genelinde ama daha çok kırsal bölgelerimizde görülen akreplerin zehirsiz olanları olduğu gibi insan sağlığını ciddi bir şekilde tehlikeye atan zehirli akreplerin sayısı çok az da olsa, özellikle kentsel yaşamın daha az olduğu bölgelerde sık sık karşılaşılan vakaların başında gelmektedir.

Akreplerle bireysel mücadele etmek mümkün değildir en etkili ve kolay çözüm akrep ilaçlamadır. Yaşanılan alanların daha güvenli ve yaşam standartları bakımından daha korunaklı bir hale getirebilmek için bu konuda uzaman bir kadro ile çalışmak gerekmektedir. Akrep ilaçlama da uzman kadro ile çalışmanın önemi bu haşereler çok zehirli olduğu kadar güçlü bir bünyeye sahiptirler ve kolayca ölmezler. Akrep görülen bölgenin çevresi mutlaka dikkatlice  sıvı bir kimyasal ilaç ile detaylıca ilaçlanmadılır. Akrepler çok dayanıklı oldukları için akrep ilaçlamada güçlü ve kokulu ilaçlar kullanılmaktadır.

Akrep ilaçlamada; bilinmesi gereken önemli hususlardan bir diğeri de akreplerin bulunabilecekleri yerlerin iyi bilinmesi. Akrepler daha çok evin bodrumlarında ve çatı katlarında görünürler özellikle bu bölgelerde yumurtalar ile çoğalacakları için ciddi bir şekilde tehdit oluşturmaktadır. Akreple kesinlikle bireysel olarak savaşılamaz. Akrep ilaçlarının mutlaka bir zirrat mühendisi tarafından hazırlanmalı ve mutlaka sağlık bakanlığı onaylı bir ilaç kullanılmasına dikkat edilmelidir. İlaçlamada kullanılan maddenin çok ağır kokulu ve etkili olduğu için insan sağlığına zaraları bulunduğunda mutlaka ilaçlama yapılan yerde bulunulmamalıdır.Unutmayın ki son olarak tekrar belirtmek isteriz ki akrep ilaçlamada; mutlaka uzman bir kadro ile çalışın. Dışarıdan alacağınız hiç bir ilaç akreplerin güçllü bünyelerine etki etmeyecektir. Akreplerin yanlız yaşamayacaklarını ve evinizin genel olarak tamamını ve çevresini dikkatlice dezenfekte edilmesini sağlayınız.

Tunç böcek ilaçlama firmamız yıllardır insan sağlığı ve güvenliği için tüm böcek türlerinde olduğu gibi akrep ilaçlama uygulamasını da titizlikle yürütmektedir. Akrep ilaçlama uygulaması sonrasında şikayetçi olunan alanda uzun bir süre herhangi akrep türüne rastlamanız olası değildir. Yaşam alanlarınızı her zaman akreplere karşı korumak için belirli periyotlar dahilinde bu uygulamadan yararlanmanız gerekir.
Sizde kişisel veya toplumsal alanlarınızda akrep problemi yaşıyorsanız Tunç böcek ilaçlama firmamıza ulaşarak, 7/24 hizmet vermekte olan müşteri hizmetlerimizden akrep ilaçlama uygulaması hakkında gerekli bilgi ve yardımı alabilirsiniz.

About chicqo

Leave a Comment